Barbora Večeřová

Mgr. Barbora Večeřová

Jsem absolventkou přední světové školy Energetické medicíny založené Dr. Albertem Villoldem PhD. a s touto mezinárodní školou také pro území České a Slovenské republiky spolupracuji ve funkci Academic advisor.

 

Pocházím původně z Českých Budějovic, vystudovala jsem gymnázium a poté germanistiku na FF UK v Praze. Několik let jsem učila na Akademii múzických umění a později jsem se vedením osudu stala spoluzakladatelkou koncernu Všeobecný lékař, kde nyní pracovně končím, abych se jako přednášející  plně vyrhla na dráhu energetické medicíny. Ráda energeticky stmeluji skupiny lidí a můžete si u mne objednat opravdový teambuilding nebo jakýkoliv energetický seminář na míru Vašim potřebám:-) Samozřejmě jsem k dispozici i pro klasická sezení a odborné konzultace v oblasti práce s energií.

Kromě práce s energií také ráda sportuji a píši humoristickou literaturu, protože nejen energetická medicína, ale i smích léčí.

Vždycky mne zajímalo, jak to, že jeden člověk má tzv. nadpřirozené schopnosti a druhý ne. Jak se Člověk stane léčitelem? Musel se tak narodit? Musel prožít něco zvláštního? Proč někdo vidí víc, než ostatni? Proč je někdo průměrný a jiný geniální doktor? Co dělá jinak? Proč u někoho dojde k tzv. spontánní remisi = zázračnému uzdravení a u druhého ne?

Ze zvědavosti jsem absolvovala řadu seminářů online i prezenčně jak u Českých tak především u zahraničních lektorů. Namátkou Ing. Petr Velechovský, Eva Elxa, MUDr. Joe Dispenza, Clemens Kuby, MUDr. Ruediger Dahlke, Bruce Lipton, Luise Hay, Dr. Gregg Braden, Donald Walsch, Denisa Riha Palečková, Adam Barley…

Pomyslnou tečku za tímto obdobím sběru informací učinilo komplexní prezenční studium Energetické medicíny školy The four Winds Alberta Villoda Ph.D. Teprve s praxí a znalostmi z tohoto studia jsem vstoupila do role lektorky, přednášející a terapeutky energetické medicíny, nebo chcete-li šamanky.

A mohu Vám tímto zcela zodpovědně oznámit, že  energetickou práci se lze naučit stejně jako třeba němčinu nebo angličtinu. Není potřeba se „tak už narodit“. Je však potřeba mít odvahu být jiný, dokázat naslouchat svému vnitřními hlasu a mít kvalitního průvodce, který Vás práci s energií naučí.

Tento obor jsem studovala v zahraničí, zejména v Rakousku, Německu, Švýcarsku, ale absolvovala jsem také semináře v Peru, kde jsem čerpala způsoby práce přímo od šamanů z oblasti And. I nadále jsem v kontaktu se svými zahraničními kolegy, zejména pak s absolventy vzdělávacího programu školy Thefourwinds Alberta Villolda. Proto jsem také nyní v procesu zakládání  stránky shamans-spa.com, kde se budete moci přehledně podívat, jak takoví dnešní moderní šamané vlastně vypadají a kde je a jak je můžete kontaktovat.

Moderní šamanismus není žádné ponuré rachtání chřestidlem v začouzené hliněné chýši.

Nejedná se ani o náboženství. 

Jedná se o práci s čistou  energií s nejlepším záměrem pro všechny zúčastněné. Takže ji může s úspěchem praktikovat křesťan, budhista, muslim i ateista…

V moderním západním pojetí jde o wellness sezení, při němž se šaman-terapeut primárně nezabývá Vaším tělem, ale energií Vašeho těla, která ovlivňuje nejen celkový stav Vašeho fyzického organizmu, ale také Vaši psychiku, emoce a prožívání situací v životě. Terapeut  totiž dokáže velmi efektivně nechat klienta uchopit příčinu problému a odstranit ji. Následkem toho pak může dojít k procesu hojení/ léčby těla i ducha.

Práci s energií se může naučit naprosto každý, tedy i Vy.

Vy jste geniální!